O naszej galerii

 

Centrum Handlowe Galeria Kalisz jest jednym z centrów handlowych, należących do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o..

 

Centrum zlokalizowane jest na obrzeżach miasta Kalisza przy głównej trasie na Poznań. Lokalizacja Centrum jest atrakcyjna dla zmotoryzowanych - prowadzi do niego obwodnica, która umożliwia szybki i dogodny dojazd do Centrum, nawet w godzinach szczytu. Zapewniamy ponad 1.000 miejsc parkingowych na zewnątrz Obiektu, przed wejściem głównym wydzielone są miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży. Dogodny dojazd do Centrum umożliwiają również linie bezpłatnych autobusów.

 

Przez siedem dni w tygodniu klienci Galerii Kalisz mają do dyspozycji hipermarket Carrefour, market budowlany Leroy Merlin, salon meblowy Meble Agata, JYSK, Media Expert oraz dodatkowo kilkanaście lokali handlowo-usługowych, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. Na terenie pasażu znajdują się również stoiska, które stanowią uzupełnienie podstawowej oferty.

 

Galeria Kalisz czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 09.00 do 20.00. Hipermarket Carrefour jest otwarty dla swoich Klientów w godzinach od 08:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę od 08.00 do  godziny 20:00.

 

Wszyscy Klienci zainteresowani pełną ofertą Centrum Handlowego Galeria Kalisz w Kaliszu mają do dyspozycji stronę internetową:www.galeria-kalisz.pl

 

Galeria Kalisz czeka już tylko na Ciebie! Zapraszamy!